Teamindeling Competitie 2015-2016

De KNBB teamcompetitie gaat weer van start. Hieronder vind je een overzicht van de teams die dit seizoen uitkomen voor Hague 5. Voor meer informatie, speelschema's en uitslagen kan je terecht op de competitie site van de KNBB. We wensen iedereen dit jaar weer veel plezier en sportief succes!

Hague 5 1 (eredivisie)

  • Pepijn de Wit
  • Jelle Kijlstra
  • Ronald van Adrichem
  • Don Du Bois
  • Raymond Meuldijk
  • Rene van Rijsbergen

Hague 5 2 (1e divisie)

  • Nick Berendrecht
  • Arthur Mooibroek
  • Sandrino File
  • Rolf van As

Hague 5 3 (2e divisie)

  • Sander Rigter
  • Bob Worku
  • Same Afzali
  • Micha Beuriot
  • Tom Innemee

Hague 5 4 (3e divisie)

  • Hugo Hecht
  • David Beerends
  • Kai Corvalan
  • Jamal Akkouh
  • Mike Jurna

Hague 5 Just Beginning (1e klasse) thuis speeldag dinsdag

  • Hugo Hecht
  • Staaf Verharen
  • Mike Jurna
  • Maurice Blok
  • Same Afzali
  • Brayn Sarabdjitsingh

Hague 5 High 5 (1e klasse) thuis speeldag maandag

  • George Labigar
  • Sven Disselkoen
  • Erik-Jan Wildschut
  • Jamal Akkouh
  • Bob Worku

Hague 5 Cruisers (1e klasse) thuis speeldag dinsdag

  • Johannes van Eijk
  • Frans van Tatenhove
  • David Hollossy
  • Charles Palomar
  • Mushin Langrial
  • Niem Perera
  • Roderick Izaks

Franse Bulldogs (2e klasse) thuis speeldag donderdag

  • Benno Herschberg
  • Dennis van Geelen
  • Cris Knook
  • Ramesh Dwarkasing
  • Fabian van der Pavert
  • Emile van der Kooij - Ter Maten
  • Marcel Kransen

Hague 5 outsiders (2e klasse) thuis speeldag dinsdag

  • Roderick van der Wilk
  • Erwin Tromp
  • Marc van der Maaten
  • Martin Herben
  • Jos Kreuger
  • Jeroen van Leeuwen
  • Anand Sjambar

Hague 5 de Boel (2e klasse) thuis speeldag dinsdag

  • Dylan de Meij
  • Erik Jan Horst
  • Pedro de Jager
  • Govert-Jan Vos

Hague 5 Hekkensluiter(2e klasse) thuis speeldag dinsdag

  • Edwin Hoeven
  • Pieter Hullu
  • Shahram Sajjadi
  • Joost Vollebregt
  • Floor den Haas
  • Joost Kroon

Hague 5 The Ball In Hand (3e klasse) thuis speeldag dinsdag

  • Paul Balkema
  • Sebastiaan Bost
  • Peter Bekel
  • Johan Radstaak
  • Tanyakarn Pannok
  • Leo Marienus
  • Ronald Blokzijl

Hague 5 Grijs (3e klasse) thuis speeldag dinsdag

  • Hans Kroon
  • Marnix de Wit
  • Arthur de Wit
  • Roy Al Ayoubi
  • Abdousalem Choukoud

Hague 5 Promilage (3e klasse) thuis speeldag ?

  • Govert van Rijssel
  • Milan Theijs
  • Charlie Dijkhuizen
  • Jim Soonius

Hague 5 unstopables (3e klasse) thuis speeldag maandag

  • Angela Dirken
  • Tara verharen
  • Anna Boswijk
  • Shanna de Wit
  • Eva Vijselaar
  • Caithlin van Weers
  • Kim Ontheloos